Producent namiotów - telefon

Produkcja

Produkty firmy GM na przestrzeni lat to głównie wyroby ze stali i metalowe uzupełniane innymi tworzywami w miarę potrzeb tak jak np. materiały tekstylne na poszycia produkowanych ponad 20 lat stelaży, które finalnie są namiotem powszechnie znanym jako szybko rozkładalne.

Dzisiejszy asortyment produkcji prezentuje nasza oferta produkcyjno-handlowa.

Dla czego stal i wyroby z metali ?

Bo Mysłowice to Śląsk a tu właśnie się „rodzi” żelazo i stal a wszystko jest w zasięgu ręki, huty i walcownie. Później przyszedł czas na wyroby z aluminium, które produkuje pobliska huta Kęty. Lokalni dostawcy surowców to też pewność dostaw i niskie koszty transportu.

Z perspektywy lat możemy stwierdzić, że już od początku istnienia jesteśmy firmą  określaną dzisiaj jako pro-ekologiczna.

Zawsze od początku powstania firmy stosowaliśmy i wciąż stosuje nowoczesne technologie aby do minimum ograniczyć jakikolwiek negatywny wpływ naszego działania na otoczenie.

Od początku istnienia firmy używamy materiałów rodzimych, polskich tak daleko jak jest to możliwe, które jakością nie odbiegają od produktów zachodnich.

Aby zwiększyć żywotność naszych produktów zbudowaliśmy własną galwanizernię do pokrywania wyrobów ze stali ochronną warstwą cynku. Produkty nasze stały się jeszcze lepsze i trwalsze, ich okres użytkowania porównywalnie znacznie się wydłużył.

Jakość naszych produktów została uznana przez rynki  we Francji, Grecji czy w RFN, gdzie tylko jakością produktu można przekonać do firmy niemieckich klientów.

Produkty firmy GM wciąż są doskonalone i wciąż wysoka jakość jest naszym najlepszym znakiem rozpoznawczym.